VIDEO/ “Bëmë baba të të ngjaj”, djali i Kristiano Ronaldos gol spektakolar nga goditja e dënimit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 30, 2017 | 16:50

VIDEO/ “Bëmë baba të të ngjaj”, djali i Kristiano Ronaldos gol spektakolar nga goditja e dënimit

Tashmë e kemi parë dhe nuk është aq e rastësishme që Kristiano xhunior ka marrë rrugën e të atit. Mënyra e shikimit të topit me të ecurën mbrapa dhe qëndrimin në vend pastaj vrapimin deri tek ekzekutimit të goditjes.

ronaldo djali

Kristiano Ronaldo e ka postuar këtë video në rrjetin social “Twtitter”  për të treguar se çfarë teknike po ia pason të birit. Për ju që keni kuriozitet ta shikoni, videon e keni më poshtë.

www.minuta90.com