VIDEO/ Bejl sërish protagonist me Real Madridin, shikoni çfarë bën uellsiani në stërvitje

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 5, 2020 | 16:38


VIDEO/ Bejl sërish protagonist me Real Madridin, shikoni çfarë bën uellsiani në stërvitje

Situata e Garet Bejl tek Real Madrid është në pikën më të ulët. Trajneri Zinedin Zidan nuk e konsideron uellsian si një opsion për skuadrën e tij.

bejl

Real Madrid po stërvitet për përballjen në Champions kundër Mançester Sitit, pasi sfidën e parë e humbën 1-2 në “Bernabeu”. Ekipi spanjoll ka zbritur në fushë për stërvitjen e rradhës dhe ajo që ka rënë në sy ka qenë Garet Bejl.

Sulmuesi uellsian qëndron pa lëvizur dhe i pa interesuar për topin.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com