VIDEO/ Barcelona mundet nga surpriza e La Ligas, Çavi pëson disfatën e parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 4, 2021 | 18:39


VIDEO/ Barcelona mundet nga surpriza e La Ligas, Çavi pëson disfatën e parë

Barcelona ka humbur ndaj Real Betis me rezultatin 0-1. Ishte Huanmi ai që realizoi golin e vetëm të sfidës.

betis

Ndeshja ishte e luftuar nga të dyja skuadrat. Katalanasit u përpoqën që të fitonin sfidën por nuk ja dolën. Miqtë realizuan në minutën e 79 me Huanmi. Kjo ishte humbja e parë për Çavin në stolin e katalanasve. Me këtë disfatë Barcelona ngelet në vendin e 7 me 23 pikë. Betisi nga ana tjetër po bën një kampionat përtej pritshmërive dhe gjendet momentalisht në vendin e 3 me 30 pikë.

RENDITJA

la liga

PANORAMASPORT.AL