VIDEO/ Autobus me ndihma nga Prishtina, tifogrupi “Plisat” nisen drejt Durrësit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 26, 2019 | 16:00


VIDEO/ Autobus me ndihma nga Prishtina, tifogrupi “Plisat” nisen drejt Durrësit

Të shumta janë ndihmat e grumbulluara në pak orë nga tifogrupi “Plisat” e Prishtinës, në qendër të kryeqytetit të Kosovës.

pLISAT

Një grup tifozësh janë organizuar me një autobus të mbushur me ndihma, teksa janë nisur drejt Durrësit, për të ndihmuar sadopak familjet e prekura nga tërmeti i fuqishëm. Nisa për të mbledhur ndihma do të vazhdojë edhe në ditët e ardhshme.

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com