VIDEO/ Atmosferë festive në “Air Albania”, TKZ banderolë për 20-vjetorin e themelimit të grupimit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 20, 2023 | 20:59

VIDEO/ Atmosferë festive në “Air Albania”, TKZ banderolë për 20-vjetorin e themelimit të grupimit

Në “Air Albania” po luhet ndeshja e fundit kualifikuese në Grupin E për Shqipërinë, ku në shtëpi pret Ishujt Faroe. Atmosfera në stadium është festive dhe elektrizuese.

1

Koreografia kuqezi ndezi pragndeshjen, një dekor i përgatitur nga vetë FSHF. Por edhe grupimet e tifozëve të pranishëm në tribuna kishin menduar për koreografinë e tyre, ku spikati edhe një baner i madhe i Tifozave Kuq e Zi, ku padyshim dallon sllogani: O sa mirë me qenë shqiptar. (VIDEO)

Ata kanë shpalosur një banderolë për 20-vjetorin e themelit të grupit, që më mbështetjen e tyre ndodhen pranë Kombëtares në çdo ndeshje, si brenda dhe jashtë Shqipërisë.

2

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"