VIDEO/ Atletiko në sulm, Nojer nuk shqetësohet dhe shtrihet në fushë. Shikoni momentin që po bën xhiron e rrjetit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 22, 2020 | 23:59


VIDEO/ Atletiko në sulm, Nojer nuk shqetësohet dhe shtrihet në fushë. Shikoni momentin që po bën xhiron e rrjetit

Bajerni shkatërroi Atletikon e Madridit ditën e djeshme, teksa i mposhti me rezultatin 4-0, më një paraqitje të shkëlqyer nga ana e skuadrës së Flik.

nojeri

Megjithatë vëmendjen e të gjithëve e ka tërhequr një veprim i portierit Manuel Nojer, gjatë kohës kur skuadra kundërshtare ishte në sulm. Në minutën e 84’, ndërkohë që Atletiko ishte në sulm, Nojer shihet teksa është i shtrirë në fushë.

Një tjetër moment i veçantë nga portieri gjerman u regjistrua edhe në minutën e 88’, aty ku Feliks lëshon një gjuajtje të fortë nga jashtë zone dhe Nojer në të njëjtën kohë e gjuan fort me këmbë topin, ndonëse arbitri më parë kishte akorduar goditje dënimi për bavarezët.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com