VIDEO/ As Levandovski, as Benzema. Ja kush është sulmuesi më i mirë në botë për Halandin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 27, 2022 | 20:47


VIDEO/ As Levandovski, as Benzema. Ja kush është sulmuesi më i mirë në botë për Halandin

Kur bëjmë pyetjen se kush është sulmuesi më i mirë në botë, mendimet janë të ndryshme. Shumë prej jush do thonë emra si Levandovski, Benzema apo dhe Haland. Në fakt ky i fundit ka befasuar me përgjigjen e kësaj pyetjeje.

haland
Norvegjezi tha se sulmuesi më i mirë në botë ishte bomberi i Leisterit, Xhemi Vardi.
“Kam parë shumë lojtarë dhe mendoj se Xhemi Vardi është më i miri në botë. Unë shikoj shpesh video të Leisterit për tu përmirësuar.”

VAR

 

PANORAMASPORT.AL