VIDEO/ Argëtim mbi ujin që kishte pushtuar fushën, faqja me mbi 1 milionë ndjekës poston momentet nga stërvitja e Egnatias

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 19, 2019 | 16:23

Egnatia FB Të fundit Video

VIDEO/ Argëtim mbi ujin që kishte pushtuar fushën, faqja me mbi 1 milionë ndjekës poston momentet nga stërvitja e Egnatias

Një video nga momentet e stërvitjes së futbollistëve të Egnatias, ka bërë xhiron në rrjetet sociale.egnatiaa

Futbollistët shihet teksa stërviten në një fushë të mbuluar nga uji, ku ata nuk ngurojnë të hidhen edhe mbi pellgjet me ujë.

Pikërisht kjo video bëri xhiron në mediat vendase, por jo vetëm. Pikërisht këtë moment nga stërvitja e futbollistëve të Eganatias, e ka postuar edhe një nga faqet më të mëdha të futbollit në “Instagram”.

“Chefaticallavitadabomber”  e cila ka mbi 1.1 milionë ndjekës, e ka postuar këtë moment në stërvitja e ekipit nga Rrogozhina. Deri në këto momente kjo video është parë nga rreth 140 mijë persona, teksa të shumtë kanë qenë edhe ata që kanë komentuar.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:


View this post on Instagram

Campo in perfette condizioni… #chefaticalavitadabomber #cfvb

A post shared by CHE FATICA LA VITA DA BOMBER® (@chefaticalavitadabomber) on

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com