VIDEO/ Anglia kryeson 1-0 ndaj Kroacisë, shikoni si festuan tifozët anglez pas golit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 11, 2018 | 21:06

VIDEO/ Anglia kryeson 1-0 ndaj Kroacisë, shikoni si festuan tifozët anglez pas golit

Ndeshja midis Anglisë dhe Kroacisë është duke u luajtur dhe e gjithë vëmendja qëndron te kjo ndeshje. Fituesi i kësaj ndeshje do të shkojë në finale ku përballë do të ketë ekipin e fortë të Francës. Ndeshja është duke u kryesuar nga anglezët me rezultatin 1-0 falë golit nga goditja e dënimit të Tripier.

p06d437f

Ajo që është e veçantë pas këtij goli është festimi i tifozëve anglez të cilët janë hedhur të gjithë në ajër pas atij goli. Në videon e mëposhtme mund të shikoni këtë festim.

www.minuta90.com