VIDEO/ Albi Doka përshëndet Majkëll Ngoonë në Amerikë: Rrotë k…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Qershor 9, 2018 | 22:47

VIDEO/ Albi Doka përshëndet Majkëll Ngoonë në Amerikë: Rrotë k…

Majkëll Ngo arriti që edhe me ndihëm e golave të tij, të kontribuojë që Tirana të ngjitet në Superiore, dhe tashmë gjendet me pushime. Gjithsesi, miqësinë me lojtarët shqiptarë duket se e ka të mirë.

Capture

Sulmuesi ndodhet në Amerikë, por është mbrojtësi Albi Doka, që e ka përshëndetur me një video, ku teksa këndon një këngë që i pëlqen të dy lojtarëve, e quan me shaka edhe “Majkëll Ngo, rrotë k…” Të dy futbollistët bëjnë shaka me njëri-tjetrin, duke konfirmuar marrëdhënien e mirë mes të dyve.

www.minuta90.com