VIDEO/ Akordimi i penalltisë për Gallatarajin, shikoni reagimin e çmendur të tifozëve të Fenerbahçesë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 23, 2020 | 20:12

Bota FB Lajmi i fundit Video

VIDEO/ Akordimi i penalltisë për Gallatarajin, shikoni reagimin e çmendur të tifozëve të Fenerbahçesë

U luajt ditën e sotme derbi i zjarrtë turk, mes Fenerbahçes dhe Galatasarait, ndeshje e cila përfundoi me fitoren e këtyre të fundit me rezultatin 3-1.TIFOXZTE

Një video interesante po qarkullon në internet, gjatë akordimit të penalltisë së Galatasarait në minutën e 80’. Disa tifozë të Fenerbahçes, të cilët ishin duke e ndjekur ndeshjen nga TV, kanë shpërthyer pas penalltisë së kundërshtarëve.

Ata nuk e kanë pritur aspak mirë këtë vendim të arbitrit, teksa nga inati nuk dinë se çfarë bëjnë. Video e tifozëve ka nisur të bëjë xhiron në internet, ku duket qartë se si përjetohet një ndeshje derbi.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com