VIDEO / Ai hoqi bluzën pasi i shënoi Barçës, partnerja e futbollistit të Realit zhvishet njëlloj para TV-së

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 13, 2022 | 18:35


VIDEO / Ai hoqi bluzën pasi i shënoi Barçës, partnerja e futbollistit të Realit zhvishet njëlloj para TV-së

Real Madrid ka mundur dje Barcelonën në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Superkupës së Spanjës, me një gol të shënuar nga Fede Valverde në shtesë që mjaftoi për suksesin 3-2.

wewewe

Një gol të cilin futbollisti e festoi duke hequr fanellën e tij dhe me sa duket nuk ishte i vetmi. Edhe partnerja e tij, Mina Bonino, ka bërë të njëjtën gjë teksa ka qenë duke ndjekur ndeshjen para TV-së.

mina

Kamerat e sigurisë në banesën e saj kanë filmuar pamjet e momentit kur ajo ka parë golin e Valverde dhe ndërsa ai zhvishej në fushë, ajo zhvishej në shtëpi, duke festuar njëlloj pasi valëviste fanellën që tashmë mbante në dorë…

mina3 mina2 mina4

PANORAMASPORT.AL