VIDEO/ 97 vjetori i krijimit të Flamurtarit, ja urimi special i Ardit Hoxhajt dhe i trajnerit Troisi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 23, 2020 | 9:32

FB Flamurtari Kategoria Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

VIDEO/ 97 vjetori i krijimit të Flamurtarit, ja urimi special i Ardit Hoxhajt dhe i trajnerit Troisi

Klubi i Flamurtarit të Vlorës, feston sot 97 vjetorin e krijimit. Ka qenë vlonjati Ardit Hoxhaj, që nëpërmjet një video të postuar edhe në faqen zyrtare të kuqezinjve, ka uruar skuadrën e tij në këtë ditë të shënuar.

flamurtari-vlor-5d6da001-b40c-4ecf-acbe-2497313debd-resize-750

Hoxhaj më pas nuk ka nguruar t’iu bëj apel të gjithë shqiptarëve, që të qëndrojnë në shtëpi për ta mposhtur këtë virus.


Ndërkohë nuk ka munguar as urimi i trajnerit brazilian, Marçelo Trosi, i cili nëpërmjet një postimi në “Instagram”, ka shkruar: “Urime Flamurtar! Sot një gëzim për të qenë pjesë e këtij ekipi, 97-vjeçar”.

Troisi

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com