VIDEO/ 4 gola në 3 ndeshjet e fundit, Suarez mbetet akoma një “përbindësh”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 17, 2020 | 19:17


VIDEO/ 4 gola në 3 ndeshjet e fundit, Suarez mbetet akoma një “përbindësh”

Luis Suarez nuk humbet asnjë rreze shkëlqimi nga klasi i tij. Sulmuesi veteran uruguajan realizoi sërish gol me Atletiko Madridin në sfidën kundër Selta Vigos në minutën e gjatë të sfidës.
cropped_GettyImages-1229122308

“Los Colchoneros” fituan me rezultatin 2-0 duke u kthyer te fitorja pas 2 barazimeve në kampionat.

“El Pistolero” vjen në formë fantastike pas dy paraqitjeve perfekte me Uruguajin, ku shënoi 3 gola (dopietë me Ekuadorin dhe një gol kundër Kilit).
FT| Selta Vigo-Atletiko Madrid 0-2

Suarez 6′, Karrasko 90′

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com

Panorama Sport