VIDEO/ 30 vite të dashuruar, partnerja e Thomas Strakoshës surprizon vjehrrin dhe vjehrrën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 15, 2021 | 23:47


VIDEO/ 30 vite të dashuruar, partnerja e Thomas Strakoshës surprizon vjehrrin dhe vjehrrën

Legjenda e portës së Kombëtares shqiptare, Foto Strakosha, festoi mbrëmjen e djeshme përvejtorin e 30-të të lidhjes me bashkëshorten e tij. Një ditë special kjo për 55-vjeçarin, teksa nuk munguan edhe surprizat, në ditën speciale të dashurisë.

Strakosha

Për t’ia zbukuruar akoma dhe më shumë këtë moment të veçantë çiftit, mendoi edhe partneria e Thomas Strakoshës, Esther Adjoa. Ajo u kujdes shumë për të bërë të lumtur vjehrrin dhe vjehrrën e tij, duke zbukuruar ambientin me tullumbace dhe petale trëndafili.

Videon speciale, bukuroshja që i ka rëmbyer zemrën Thomasit, e ndau me miqtë në “Instagram”, duke shkruar: “Gëzuar 30-vjetorin e dashurisë”. Për më tepër shikoni pamjet e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/