VIDEO/ 3 pikë ndaj Xhenoas, Strakosha e feston fitoren me… Eminemin

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 23, 2018 | 19:00

VIDEO/ 3 pikë ndaj Xhenoas, Strakosha e feston fitoren me… Eminemin

Lacio mori një fitore bindëse përballë skuadrës së Xhenoas. Ekipi i drejtuar nga Inzagi shënoi plot 4 herë në portën e kundërshtarit, me autorë Imobile(2), Kaisedo dhe Milinkoviç Saviç. Në këtë ndeshje që nga minuta e parë startoi edhe portieri i Komëbtares Shqiptare, Tomas Strakosha.

fgrtfg

Shumë pak u pa nga skuadra e Xhenoas në këtë ndeshje, kështu që edhe Strakosha nuk u mundua shumë në këtë sfidë. Ndërkohë portieri pas mbarimit të ndeshjes, ka postuar një “story” në Instagram me një foto të tijën, e shoqëruar me një këngë të këngëtarit të mirënjohur Eminem.


www.minuta90.com