VIDEO/ 3 gola në 3 ditë, sulmuesi shqiptar nuk përmbahet dhe gjen sërish rrugën e rrjetës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 15, 2020 | 10:56


VIDEO/ 3 gola në 3 ditë, sulmuesi shqiptar nuk përmbahet dhe gjen sërish rrugën e rrjetës

Besart Berisha duket se ka arritur formën e tij më të mirë, teksa po shkëlqen me skuadrën e Uestern Junajtid në Australi.

Berisha_2

Para 3 ditëve shqiptari shënonte dopietë për skuadrën e tij ndaj Perth Glori, duke marrë kështu 3 pikët. Megjithatë Berisha nuk ka ndërmend të ndalet, teksa ka gjetur përsëri rrugën e rrjetës ditën e sotme.

Sulmuesi ka shenuar përsëri sot ndaj kryesuesve të Sidneit dhe shkon në kuotën e 19 golave për këtë sezon, 1 më pak se golashënuesi më i mirë Maklaren.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com