VIDEO/ 1 gol në dy ndeshje! Ish-sulmuesi i Milanit shtang Sasuolon e Bajramit në shtëpi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 2, 2023 | 20:36

VIDEO/ 1 gol në dy ndeshje! Ish-sulmuesi i Milanit shtang Sasuolon e Bajramit në shtëpi

U luajtën mbrëmjen e sotme dy duelet e vlefshme për javën e 7-të të Serisë A, teksa u prodhua vetëm 1 gol. Ai i Monzës në transfertë ndaj Sasuolos.

rIMO20xTInn3lnz

Skuadra bardhekuqe, shënoi golin e fitores në minutën e 66-të me anë të ish-sulmuesit të Milanit, Kolombo, ndërkohë që dueli tjetër mes Torinos dhe Veronës, përfundoi në barazim pa gola.  

RENDITJAAAA

FT

SASUOLO 0-1 MONZA

66′ Kolombo

GOLI I KOLOMBOS: VIDEO

TORINO 0-0 VERONA

FORMACIONET ZYRTARE

SASUOLO-MONZA

sasu

TORINO-VERONA

to

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"