Vidal pranë mbërritjes në Milano, zbulohet se për sa vite do të firmosë me Interin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 20, 2020 | 20:29


Vidal pranë mbërritjes në Milano, zbulohet se për sa vite do të firmosë me Interin

Arturo Vidal do të mbërrijë për më pak se një orë në Milano. Futbollisti kilian është nisur nga aeroporti i Barcelonës për të kompletuar transferimin e tij tek Interi.
vidal
Mesfushori pritet të jetë për pak minuta në Milano. Sipas informacioneve, ai do të firmosë deri në vitin 2022 me Interin duke patur të drejtën dhe të rinovimit për një vit ekstra.

Pas 2 viteve përpjekjeje për ta sjellë në Itali, Interi ia doli më në fund të bindte kilianin dhe Barcelonën për të marrë Vidalin.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com