Vetëvrasja tragjike e ish-futbollistit 38-vjeçar, partnerja zbulon arsyen

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 25, 2020 | 23:25


Vetëvrasja tragjike e ish-futbollistit 38-vjeçar, partnerja zbulon arsyen

Një lajm tragjik u raportua 2 ditë më parë nga Serbia, ku ish-sulmuesi 38-vjeçar Miljan Mrdakoviç u gjet i vdekur në aparatametin e tij, teksa kishte vrarë veten me një plumb në kokë. Ish-futbollisti serb kishte një CV të pasur, teksa në të kaluarën ishte aktivizuar me klube elitare si Gent dhe Anderleht , Makabi Tel Aviv, etj.

10082008---mijan-mrdakovic-com-a-bola-a-esq-durante-jogo-entre-servia-e-costa-do-marfim-pelas-olimpiadas-de-beijing-1590423774002_v2_450x600

Ndërkohë së fundmi, në një prononcim për mediat vendase, partnerja e Mrdakoviçit, Ivana Staniç, është munduar të hedhë dritë mbi ngjarjen, teksa zbuloi se 38-vjeçari vuante nga depresioni dhe kohët e fundit konsumonte shumë alkool.

0_GettyImages-478954040

“Miljan dhe unë nuk kishim asnjë problem, çdo gjë shkonte mirë mes nesh. Por ai kishte probleme të tjera.

ivana-stanic-1-830x553

Vuante nga depresioni dhe ankthi, prandaj u detyrua të konsumonte shumë alkool. Mendoj se kjo ka qenë dhe arsyeja pse mund ta këtë bërë këtë gjë u shpreh Staniç.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com