Vetëm pas një muaji lidhje, Mario Balotelli fejohet me yllin e televizioneve: Jam i dashuruar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 24, 2020 | 17:00


Vetëm pas një muaji lidhje, Mario Balotelli fejohet me yllin e televizioneve: Jam i dashuruar

Mario Baloteli është fejuar me yllin e televizoneve Alesia Mesina. Edhe pse sulmuesi italian ka pasur rënie në karrierën e tij kohët e fundit, 30-vjeçari ka “shënuar” gol në jetën private.

Raportohet se ai është fejuar me zeshkanen seksi, Alesia Mesina pas vetëm një muaj lidhje.

27-vjeçarja është një modele dhe influencuese me 500.000 ndjekës në Instagram.

Ajo është shfaqur në Temptation Island, Grande Fratello dhe shfaqje të tjera televizive.

Revista italiane Chi publikoi fotot e saj me Balotellin në një restorant sicilian këtë javë.

“Jam i fejuar dhe i dashuruar,”- kështu mësohet se ka thënë futbollisti për Chi.

Ai raportohet se ka takuar prindërit e Alesias në shtëpinë e tyre në Siçili.

Babai i dy fëmijëve ka qenë i lidhur më parë me modelen braziliane Dayane Mello, 31 vjeç.

“Nuk dua asnjë ndërhyrje. Le të jemi të qartë. Nuk e kam parë Dayane për ca kohë tani,”– u shpreh ai.

 

    
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com