Vetëm brende me famë ndërkombëtare, Xheorxhina Rodrigez “çmendet” pas luksit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 27, 2018 | 20:49

Vetëm brende me famë ndërkombëtare, Xheorxhina Rodrigez “çmendet” pas luksit

Ashtu si çdo modele edhe bashkëshortja e Kristiano ronaldos, Xheorxhina Rodrigez dëshiron vetëm markat dhe brendet me famë ndërkombëtare. 24-vjeçarja duket se është shumë e dashuruar pas modës së fundit dhe këtë e tregon më së miri me jetën që po bën në Itali, aty ku është zhvendosur pas kalimit të Ronaldos te Juventusi.

auto_51535394461

Në ndeshjen që Juventusi fitoi ndaj Lacios, Georgina Rodriguez u shfaq në stadium tepër seksi dhe e ftohtë, me një korse dhe xhinse tartan model Versace, të cilave çmimi u shkon në 2 mijë euro.

auto_11535394459 auto_21535394459 auto_31535394459 auto_41535394459

www.minuta90.com