Verrati me partnere të re, modelja franceze “tërbon” ndjekësit në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 8, 2019 | 20:17


Verrati me partnere të re, modelja franceze “tërbon” ndjekësit në rrjetet sociale

Tashmë konfirmohet edhe ndarja e Verratit nga Laura Zaza, teksa së fundmi lojtari është parë i shoqëruar me modelen, Xhesika Aidi.11

Prej kohësh qarkullonin lajme se mesfushori italian dhe modelja franceze ishin në një lidhje, por diçka e tillë nuk ishte pranuar nga të dy personat.

Verrati është fotografuar me Aidin në disa evente, teksa tashmë është konfirmuar edhe një lidhje midis të dyve.12

Italiani e pranoi se martesa me Laura Zazën kishte përfunduar, më të cilën kishte dhe dy fëmijë. Por, duket se 26-vjeçari nuk ka humbur kohë për të gjetur partneren e tij të re, teksa ka nisur një romancë me bukuroshen franceze.

Aidi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë hedh foto provokuese me te cilat “tërbon” ndjekësit e saj të shumtë.13

15

111 2157889318001_6033905534001_6033881921001-vs 2157889318001_6033963157001_6033963224001-vs D9rXacrXUAAjsNQ

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com