Verilindorëve u rikthehet Ferreira, si pritet të rreshtohet Kukësi sot ndaj Laçit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 1, 2022 | 9:30


Verilindorëve u rikthehet Ferreira, si pritet të rreshtohet Kukësi sot ndaj Laçit

Ndeshja ndaj Laçit pritet që ta gjejë Kukësin pa shumë ndryshime nga titullarët që luajtën me Partizanin.

Foto: F. Hazisllari

Foto: F. Hazisllari

Në qendër të mbrojtjes rikthehet portugezi Ferreira, i cili ka shlyer pezullimin për arsye kartonësh.

Edhe në sulm tekniku i mëshon më shumë skemës me dy sulmues, ku me shumë gjasa Zivkoviç dhe Barbosa do ta nisin si titullarë, për vetë faktin që Daci do të mungojë për arsye dëmtimi.

KUK (1)

PANORAMASPORT.AL