Verilindorët ndryshojnë përsëri stadium, ja ku do të zhvillohet ndeshja Kukësi-Laçi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 4, 2020 | 23:43

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Kukësi Laci Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Verilindorët ndryshojnë përsëri stadium, ja ku do të zhvillohet ndeshja Kukësi-Laçi

Do të luhet këtë fundjavë, ndeshja mes Kukësi dhe Laçit, e vlefshme për xhiron 21-të në Kategorinë Superiore.kukesiiii

Pritet të jetë një ndeshje e luftuar nga të dyja ekipet, pasi është një sfidë mes vendit të parë dhe atij të tretë. Kukësi ka vendosur të kthehet në “shtëpi”, teksa ndeshja e kësaj jave do të zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena”. Elbasan Arena

Të dyja ekipet vijnë në këtë ndeshje pas fitoreve në javën e fundit, teksa verilindorët mposhtën 4-1 Flamurtarin në transfertë, ndërsa kurbinasit fituan 1-0 ndaj Skënderbeut.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com