Vendos të pasmet bombastike në plan të parë, me foton e nxehtë Xhorxhina Rodrigez zbuloi që është fejuar me Ronaldon?

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 29, 2020 | 12:23


Vendos të pasmet bombastike në plan të parë, me foton e nxehtë Xhorxhina Rodrigez zbuloi që është fejuar me Ronaldon?

Xhorxhina Rodrigez ka nxitur thashethemet se është fejuar me yllin e futbollit, Kristiano Ronaldon.
georgina-rodriguez-cristiano-ronaldo

Bukuroshja zeshkane publikoi një foto në jaht me të pasmet bombastike në plan të parë dhe tregoi një unazë të madhe fejese.

Xhorxhina dhe futbollisti kaluan fundjavën duke u relaksuar në një jaht me vlerë 30.000 paund në Itali.

Është përfolur shumë herë se çifti janë fejuar dhe se kambanat e dasmave janë në horizont.

Rodrigeez fillimisht nxiti spekulimet dy vjet më parë pasi publikoi një video me unazë në gishtin e fejesës në Instagram.

Dhe imazhi i fundit ka bindur fansat se Xhorxhina dhe Ronaldo, të cilët kanë edhe një vajzë së bashku, janë afër martesës.

georgina-rodriguez

Në foton në Instagram, 26-vjeçarja shihet e shtrirë në jaht dhe në gishtin e fejesës mbante dy unaza.

“I jashtëzakonshëm është ai që nuk ka nevojë të shkëlqejë nën dritën e të tjerëve,”- shkroi ajo.

Modelja ekspozoi në imazhin e nxehtë të pasmet e saj duke ngritur temperaturat.

/Panoramaplus.al

georgina-rodriguez1 (1) georgina-rodriguez3 (1) georgina-rodriguez4 georgina-rodriguez5 georgina-rodriguez (1) georgina-rodriguez3 georgina-rodriguez2 georgina-rodriguez1
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com