Vardi nuk duket në fushë, por partnerja e tij “pushton” Portugalinë me pozat seksi

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 7, 2018 | 16:18

Vardi nuk duket në fushë, por partnerja e tij “pushton” Portugalinë me pozat seksi

Rebeka Vardi, bashkëshortja e futbollistit Xhimi Vardi, është duke kaluar disa ditë pushimi në Portugali, aty ku po tërheq vëmendjen e të gjithëve me format dhe pozat seksi. 31-vjeçarja është fotografuar me bikini të verdhë, teksa relaksohej në pishinë e duke bërë një dush në ujëvarë.

fe770a27281e15249586fd6a65205397

“The Sun” shkruan se ajo ndodhet në një resort me 5 yje në Portugali së bashku me 4 fëmijët, teksa bashkëshorti i saj në këtë fillimsezoni në Angli nuk ka luajtur 3 ndeshje për shkak pezullimi.

nintchdbpict000380846653

www.minuta90.com