Vanda Nara poston foto “hot”, fansi bën komentin epik: E bukur si…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 5, 2018 | 23:13

Vanda Nara poston foto “hot”, fansi bën komentin epik: E bukur si…

Vanda Nara është një nga femrat më të bukura në Itali dhe shumë e përfolur edhe për lidhjen e saj me lojtarin e Interit Mauro Ikardin. Së fundmi bukuroshja ka vendosur të postojë disa foto në rrjetin social “Instagram” ku dhe nuk kanë munguar komentet e fansave të saj.

Untitled-5

“E bukur si golat e Ikardit në të 90-n” i ka komentuar njëri nga fansat, ndërsa një tjetër ndoshta ka bërë edhe komentin më të veçantë teksa shkruan: “Lum Ikardi që të ka”.

4-2 3-3 1-5

dkjfgdf

www.minuta90.com