Vanda Nara festoi 33-vjetorin, shikoni dhuratën e veçantë të Ikardit për bashkëshorten e tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 12, 2019 | 19:56


Vanda Nara festoi 33-vjetorin, shikoni dhuratën e veçantë të Ikardit për bashkëshorten e tij

Vanda Nara festoi 33-vjetorin e saj para pak ditësh, teksa kishte ftuar edhe shumë miq për të kaluar një natë speciale.ipsardi

Nuk ka munguar edhe dhurata speciale nga bashkëshorti i saj, Mauro Ikardi.

Ky i fundit i ka dhuruar partneres së tij një vaskë, e cila mban të shënuar aty emrin e Vandës, të shoqëruar me imazhin e kullës Eifel.nara

Diçka romantike nga sulmuesi argjentinas, por njëkohësisht edhe e veçantë, të cilën 33-vjeçarja nuk do ta harrojë kurrë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com