Vanda Nara dhe Mauro Ikardi verë në shtëpi. Bukuroshja poston foto nga vila e tyre super luksoze

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 27, 2020 | 16:44


Vanda Nara dhe Mauro Ikardi verë në shtëpi. Bukuroshja poston foto nga vila e tyre super luksoze

Kur mendon për pushime në shtëpi, duken padyshim të mërzitshme, por jo dhe aq kur ke vilën ekstra-luksoze të Vanda Narës dhe Mauro Ikardid në Paris.

Çifti i shumëpërfolur ne media kanë vendosur t’i kalojën në shtëpinë e tyre pushimet këtë verë, vendim ia marrë për shkak të situatës së rënduar me koronavirusin.

Shtëpia ka një kopsht gjigant dhe një pishinë fantastike, e Vanda sigurisht nuk e ka lënë atë pa shfrytëzuar, ndërsa ka postuar në instagram foto nga momentet e lumtura me familjen. Epo pushime të mbara Vanda dhe Ikardi!

082526496-ff3f9513-d2a8-452c-9658-1f7cc9af61aa082526582-ca1f6bca-5adc-488e-a2d0-11ce44afb38b082526780-390819c5-22bb-464f-b92a-7dfce0f6caa3082526871-84da7c85-ff54-4894-91f3-2ac4e255f559082526957-43e97e19-aadc-4814-a907-22559c700679082527345-58721420-de4a-4b62-8035-390f06a6bb50
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com