Vanda harbohet në ditëlindjen e Ikardit dhe pranon

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 22, 2020 | 18:30

FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Vanda harbohet në ditëlindjen e Ikardit dhe pranon

Vanda Nara ka qenë protagonistja e vërtetë e ditëlindjes së 27-të të bashkëshortit të saj, sulmuesit të PSG-së, Mauro Ikardi. 

vanda

33-vjeçarja argjentinase, e cila shërben dhe si agjente e Ikardit, ka bërë një kërcim tepër sensual, duke vjedhur vëmendjen e të gjithëve, ashtu siç ajo ka dëshirë të bëjë gjithmonë. Ndërsa së fundmi Vanda në një intervistë për mediat italiane ka njoftuar se ka bërë gjoksin:

Vanda hot

“Kam bërë gjoksin për të riekuilibruar rëndësinë e të pasmeve? Është e vërtetë, pasi duhej që t’i balancoja disi gjërat. Pas 5 shtatzënive vendosa që të bëj ndërhyrje në gjoks. Ne femrat latine kemi një trup të ndryshëm nga europianet”, u shpreh Vanda.

Vanda Nara nudo Vanda333 vanda ikardi Vanda vanda nara1 vanda nara
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com