Vanda dhe Jovana, rivalet në tribuna të Xhorxhina Rodriguezit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 23, 2018 | 13:34

Vanda dhe Jovana, rivalet në tribuna të Xhorxhina Rodriguezit

Me Kristiano Ronaldon si pjesë e saj, tashmë Seria A është bërë edhe më tërheqëse, jo vetëm për shpenzimin e madh të klubit të Juventusit, por edhe për shkak të vlerave që një lojtar si portugezi mund t’i sjellë këtij kampionati. Megjithatë, tashmë vëmendja shpeshherë zhvendoset edhe te tifozet e tyre më të zjarrta që ndodhen në tribunë.

xhorxhina

Së bashku me luzitanin, në Torino ka mbërritur edhe e dashura e tij, Xhorxhina Rodrigez, e cila ka pasur shumë sukses në fushën e modelingut në vitet e fundit. Megjithatë, konkurrenca për vëmendje në Itali nuk është vogël.

vanda

Ajo do të hasë vështirësi me të dashurat e futbollistëve të tjerë, ku në sy bie ajo me Vanda Narën (bashkëshortja e Mauro Ikardit) dhe Jovana Xhorxheviç (bashkëshortja e Filip Xhorxheviç), të cilat kanë një vëmendje të madhe në Itali.

8-6

www.minuta90.com