“Unë jam i gëzuar, Telushi i mërzitur”, Shpëtim Gjika takohet me mesfushorin vlonjat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 11, 2019 | 13:05


“Unë jam i gëzuar, Telushi i mërzitur”, Shpëtim Gjika takohet me mesfushorin vlonjat

Flamurtari dhe Partizani u ndeshën, ditën e djeshme në Vlorë dhe barazuan 1-1, në ndeshjen e vlefshme për Kategorinë Superiore.

74413578_10220528431786723_5417977102169276416_n

Bruno Telushi, mesfushori vlonjat duket se nuk ka ikur nga qyteti i tij dhe ka takuar ish-presidentin e Flamurtarit. Siç shprehet Gjika të dy janë të dëshpëruar për situatën e Flamurtarit.

Ish-presidenti ka postuar një foto me Telushin në “Facebook” dhe shkruan:

“Sot, me kapitenin Bruno Telushi!
Një kafe miqësore dhe respekti të ndërsjelltë për vitet që kaluam bashkë te Flamurtari !
Unë i gëzuar dhe Telushi i mërzitur për barazimin e djeshëm!
Por të dy të dëshpëruar për situatën e Flamurtarit, ekipit tonë të zemrës! 
Suksese Bruno, krenohem me ty kampion” !

gjika

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com