Unai Emeri fillon përgtitjet për sezonin e ri, i bën lojtarët të “vuajnë”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 24, 2018 | 20:05

Unai Emeri fillon përgtitjet për sezonin e ri, i bën lojtarët të “vuajnë”

Trajneri i Arsenalit, Unai Emeri shpreson që të bëjë një sezon të mirë me ekipin e tij Arsenal dhe e fillon aventurën e tij duke u bërë lojtarëve banjo akulli. Spanjolli 45 vjeç e mori detyrën e vështirë të drejtimit të ekipit londinez pas largimit të Arsen Venger.

NINTCHDBPICT000422521267

Nuk dihet ende se çfarë fiton trajneri nga banjot e akullit të lojtarëve, por duket se i ka munduar jo pak futbollistët e ekipit. Siç duket edhe në foto Aubamejang dhe Lakazet janë duke “vuajtur”. Arsenali do të përballet të premten kundër Atletiko Madridit në kuadër të fazës përgatitore.

NINTCHDBPICT000422520371

www.minuta90.com