Uanda Nara: Nuk jam vetëm gruaja e Ikardit, kam plane…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 1, 2018 | 14:41

Uanda Nara: Nuk jam vetëm gruaja e Ikardit, kam plane…

Bashkëshortja e sulmuesit të Interit, Mauro Ikardi, dhe njëkohësisht agjentja e tij, do të jetë pjesë e e televizoneve. Kjo duke filluar nga data 3 shtator. Uanda do të marrë pjesë si analiste futbolli në një prej emisioneve sportive në Itali.

wanda-narea

“Me pesë fëmijë kam gjithmonë diçka për të bërë, por këtë vit mendova të impenjohen më emision. Do të jem një opinioniste sportive, por objektive. Unë e them gjithmonë mendimin tim, edhe në TV edhe në shtëpi. Mauro është mësuar që unë flas për futbollin. Më ka pëlqyer gjithmonë të punoj dhe të flas për futbollin. Ai e pëlqeu idenë, por nuk do të flas për të sepse ma ka kërkuar dhe unë do t’ia plotësoj. Tani njerëzit nuk mund të thonë më që jam e famshme sepse jam gruaja e Ikardit. Kam plane të bëj diçka time dhe të vlerësohem për këtë”, përfundoi Uanda.

Wanda-Nara-and-Mauro-Icardi-seen-shopping-in-Milan

www.minuta90.com