Uanda Nara nostalgjike: Duke ëndërruar që gjithçka të rikthehet si më parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 23, 2020 | 20:31


Uanda Nara nostalgjike: Duke ëndërruar që gjithçka të rikthehet si më parë

Uanda Nara, gruaja dhe agjentja e sulmuesit argjentinas Mauro Ikardi, ka postur një foto në Instagramin e saj këtë të hënë, të cilën e ka shoqeruar me një mbishkrim nostalgjik.

uanda

Bukuroshja 33 vjeçare argjentinase njihet për fotot e saj “hot” që poston në Instagram, por ajo ka deklaruar më parë se nuk duhet të ngatërrohet jeta e saj në Instagram me punën e saj si agjente.

uanda1

“Duke ëndërruar që gjithçka të rikthehet si më parë,” shkruan ajo. Nuk dihet nëse ky shkrim ka të bëjë me rikthimin e burrit të saj në Milano, i cili është i huazuar me të drejtë blerje te skuadra e PSG-së, por është përfolur shpesh se francezët nuk do ta blenë 28 vjeçarin.

uanda2

uanda3

uanda4

uanda5

 

uanda nara

 

 

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com