“U zgjova me lajmin e bukur”- Çiljeta Xhilaga flet për planet e zgjerimin të familjes me Alban Hoxhën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 8, 2020 | 16:19


“U zgjova me lajmin e bukur”- Çiljeta Xhilaga flet për planet e zgjerimin të familjes me Alban Hoxhën

Pak ditë më parë qarkulluan lajmet se këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe partneri i saj Alban Hoxha ishin në pritje të një fëmije. Këngëtarja i hodhi poshtë këto thashetheme duke u shprehur se megjithëse ishte një lajm i bukur, nuk ishte i vërtetë.

Në një intervistë në emisionin “Rudina”, Çiljeta Xhilaga tha: “Unë u zgjova me lajmin e bukur. Mu duk i bukur si lajm. E kalova me sportivitet. Thashë njëherë na ndajnë, njëherë na bashkojnë, njëherë na lënë shtatzënë. S’po marrim vesh. Unë i deklaroj vetë gjërat sepse nuk i mbaj dot, si për mirë ashtu edhe për keq.”

Ndërsa për sa i përket planeve për zgjerimin e familjes me Alban Hoxhën, ajo u përgjigj: “Ato punë i di Zoti, e di Ai kur i jep gjërat.”

/Panoramaplus.al

     
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/