U transferua me bujë te kuqezinjtë, Milani dërgon sulmuesin e talentuar në skuadrën e të rinjve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 18, 2022 | 14:13


U transferua me bujë te kuqezinjtë, Milani dërgon sulmuesin e talentuar në skuadrën e të rinjve

Milani ka marrë vendimin lidhur me të ardhmen e Marko Lazetiç i cili u transferua me bujë të kuqezinjtë në merkaton e janarit.

6767

18-vjeçari do të qëndrojë në Milano ku do të luaj me skuadrën e të rinjve të Milanit e cila drejtohet nga Ignacio Abate.

Kuqezinjtë kanë marrë këtë vendim për të monitoruar nga afër progresin e lojtarit si dhe për të pasur mundësi ta thërrasin atë në skuadrën e parë në rast nevoje.

PANORAMASPORT.AL