U shpall kampion në Kosovë, ish-trajneri i Flamurtarit merr drejtimin e Shkupit

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Mars 14, 2018 | 12:49

U shpall kampion në Kosovë, ish-trajneri i Flamurtarit merr drejtimin e Shkupit

Ish-trajneri i Flamurtarit, Zekirija Ramadani ka marrë drejtimin e skuadrës së Shkupit në kampionatin maqedonas. 40-vjeçari do të rikthehet të skuadra shkupjane për të zënë vendin e ish-trajneri Ardian Nuhiu, i cili u shkarkua pak kohë më parë.

Ramadani

Kujtojmë që Ramadani ka qenë trajner i Shkupit në sezonin 2014-2016. Në të kaluarën e tij ai drejtoi Flamurtarin, Trepçan 89’ dhe Ferronikelin. Kujtojmë që me skuadrën kosovare të Trepças arriti të shpallej kampion.

Zekirija-Ramadani


www.minuta90.com