U përhap me shpejtësi lajmi se e kishin vrarë, Adriano reagon në “Instagram”: Jam gjallë dhe jam në …

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 23, 2020 | 0:05

Bota FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

U përhap me shpejtësi lajmi se e kishin vrarë, Adriano reagon në “Instagram”: Jam gjallë dhe jam në …

Një lajm i rremë u përhapen me shpejtësi, teksa u tha se ish-lojtarin e Interit, Adrianon e kishin vrarë, mirëpo këto lajme janë krejtësisht të pavërteta, e ka mohuar vetë braziliani, i cili nëpërmjet një reagimi në “Instagram” shkroi:

thumbnail

“Juhu, jam gjallë. Jam gjallë njerëz dhe jam në shtëpinë time”.

1_deZntqawytFt2l-iGBiKuA

Adriano ishte një nga lojtarët brazilianë më premtues dhe mendohej se do të bënte një karrierë të jashtëzakonshme sepse talenti nuk i mungonte, por abuzimi jashtë fushë kryesisht me alkoolin i kushtoi atij karrierën.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com