U përfol për një transferim te Liverpul, ja si qëndron e vërteta me titullarin e Interit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 10, 2022 | 12:48


U përfol për një transferim te Liverpul, ja si qëndron e vërteta me titullarin e Interit

Lajmi se Marselo Brozoviç kishte përfunduar në radarët e Liverpulit, që ishte i gatshëm të përfshinte në tratativë Roberto Firminon ose Nabi Keitanë, është përgënjeshtruar ditën e djeshme nga mediat pranë Interit.

BROZOVIC

Ato bëjnë të ditur se nuk ka mbërritur asnjë ofertë në zyrat zikaltër.

Sidoqoftë, burime pranë klubit kanë pohuar për “Sportmediaset” se kroati është i pashitshëm dhe nuk do të dëgjohen oferta për të.

PANORAMASPORT.AL