U përfol për një lidhje me Ronaldon, modelja merr në pronësi klubin e futbollit. Kërkon të transferojë në skuadër…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 12, 2021 | 23:23


U përfol për një lidhje me Ronaldon, modelja merr në pronësi klubin e futbollit. Kërkon të transferojë në skuadër…

Daniela Çavez ishte një ndër modelet të përfolura në vitin 2015, ku pushti mediat, për shkak se pretendonte se kishte kaluar një natë me yllin e futbollit Kristiano Ronaldo.

Feature-Image-55-678x381

Asokohe në media nisën të qarkullojnë lajme, për një lidhje mes Çavez dhe Ronaldos, që sapo ishte ndarë nga modelja Irina Shajk.

Modelja e “PlayBoy”, numëron mbi 13 milionë ndjekës në “Instagram” dhe së fundmi është futur në botën e futbollit. Nëpërmjet faqes së saj, Çavez ka njoftuar se ka marrë shumicën e aksioneve të klubit Rancagua, në ligën e tretë në Kili.

uswaaicvmde7rwzc_1595584709

Modelja ka thënë se do të punojë fort për ta ngjitur klubin në elitën e futbollit kilian, teksa gjithashtu kërkon të transferojë në skuadër një lojtar të talentuar, emri i të cilit nuk është bërë i ditur.

Ish e dashura e Ronaldos i befason të gjithë, blen ekipin e sajIsh e dashura e Ronaldos i befason të gjithë, blen ekipin e sajIsh e dashura e Ronaldos i befason të gjithë, blen ekipin e saj

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/