U ngjitën në Kategorinë e Parë, zbulohet premio e Gazmend Demit për Partizanin B

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 6, 2020 | 23:11


U ngjitën në Kategorinë e Parë, zbulohet premio e Gazmend Demit për Partizanin B

Ngjitja e Partizanit B në Kategorinë e Parë pritet të ngrohë edhe “xhepat” e lojtarëve dhe stafit teknik.

part

Burime të “Panorama Sport” pranë klubit të kuq konfirmojnë se presidenti Gazmend Demi ka bërë gati një premio për ta.

Madje, në përfundim të ndeshjes u blenë edhe zarfet që do t’i shpërndahen ekipit. Mësohet se lojtarët do të marrin secili nga 700 deri në 1 mijë euro, ashtu si edhe pjesëtarët e stafit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com