U ndëshkua edhe në stol ndaj Partizanit, mesfushori i Vllaznisë humb ndeshjen e radhës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 11, 2020 | 9:39

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Vllaznia

U ndëshkua edhe në stol ndaj Partizanit, mesfushori i Vllaznisë humb ndeshjen e radhës

Behar Ramadani do të jetë një mungesë e sigurt për trajnerin Mirsad Jonuz për takimin ndaj Flamurtarit. Ai pavarësisht se ishte në stol gjatë ndeshjes kundër Partizanit, sërish është ndëshkuar me të verdhë dhe ka plotësuar kësisoj numrin tre të kartonëve.ramadani vllaznia partizani

Lojtari ka hedhur një top i revoltuar në drejtim të fushës dhe kjo nuk i ka shpëtuar syrit të arbitrit, që e ka ndëshkuar. Megjithatë, për këtë përballje trajneri Mirsad Jonuz do të ketë një forcë më shumë, krahasuar me ndeshjen kundër Partizanit.

Vllaznisë i kthehet në dispozicion pas pezullimit mbrojtësi i majtë Herald Marku. Ndërsa një tjetër mungesë e sigurt për arsye dëmtimi do të jetë sërish maqedonasi Simeon Hristov.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com