U ndanë vetëm nëpërmjet mesazheve telefonike, sot Ronaldo takohet me Perezin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 30, 2018 | 17:16

U ndanë vetëm nëpërmjet mesazheve telefonike, sot Ronaldo takohet me Perezin

Kristiano ronaldo u largua në një mënyrë jo dhe aq të mirë nga skuadra e Realit të Madridit. Luzitani u transferua te skuadra e Juventusit duke bërë shumë bujë. Megjithatë me presidentin i cili e solli në Madrid, Florentino Perzin ai u nda vetëm nëpërmjet mesazheve telefonike.

ronaldo-perez3

Ndërsa sot do të shpallet dhe lojtari më i mirë sipas UEFA-s dhe gjithashtu vëmendja do të zhvendoset dhe te takimi që ai do të ketë me presidentin Perez.

www.minuta90.com