U mundua ta ndihmonte, e dashura “dëmton” Paulo Dibalën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 8, 2021 | 23:27


U mundua ta ndihmonte, e dashura “dëmton” Paulo Dibalën

Oriana Sabatini donte të mbronte Paulo Dibalën pas festës së polemikave që përjashtoi argjentinasin (së bashku me Mekenin dhe Artur) nga derbi kundër Torinos, por në të vërtetë vetëm sa e përkeqësoi situatën:

ORIANA 4

“Nuk ishte një festë klandestine. I dashuri im u mblodh për të marrë pjesë në një darkë, siç ka ndodhur disa të mërkurave. Çdo javë ka gjithmonë të njëjtët njerëz, të mërkurën nuk ishin as dhjetë. Nuk është e vërtetë që ishin njëzet”.

Një takim i ndaluar duke pasur parasysh që Torino kanë qenë në zonën e kuqe që nga 15 marsi i kaluar dhe ka një orar policor për t’u respektuar çdo mbrëmje në orën 22:00. Në një përpjekje për të mbrojtur të dashurin e saj. Prandaj, Oriana madje e ka përkeqësuar situatën duke treguar se darka është diçka e përsëritur e aspak rastësore.

oriana_sabatini_ok

ORIANA

Oriana-Sabatini-in-Bikini-6-1024x696

740full-oriana-sabatini

ORIANA 2

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/