U kap duket drejtuar makinën në gjendje të dehur, gjykata e Londrës jep dënim shembullor për Hugo Loris

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 12, 2018 | 14:45

U kap duket drejtuar makinën në gjendje të dehur, gjykata e Londrës jep dënim shembullor për Hugo Loris

Kapiteni i skuadrës së Totenhemit, Hugo Loris u kap përpara disa javësh duke drejtuar makinën nën efektin e alkoolit. Portieri u dërgua menjëherë në polici ku u kryen dhe procedurat e hetimit ndaj tij.

hugo loris

Ai doli përapra grupit gjykues ku dhe pranoi çdo gjë për të cilën akuzohej. Pas përfundimit të gjyqit portieri i Totenhemit, u dënua me 300 mijë paund gjobë e përkthyer kjo në 2 javë rrogë dhe 20 muaj heqje të lejes së drejtimit.

www.minuta90.com