U infektua nga Covid-19, reagon Ibrahimoviç: Ka kurajon të më sfidojë mua, ide e keqe

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 24, 2020 | 17:18


U infektua nga Covid-19, reagon Ibrahimoviç: Ka kurajon të më sfidojë mua, ide e keqe

Zlatan Ibrahimoviç u konfirmua i prekur nga Covid-19 pak orë më parë. Sulmuesi suedez do humbasë ndeshjen në Europa Ligë ndaj Bodo Glimt.

200801 Zlatan Ibrahimovic of Milan celebrates during the Serie A match between Milan and Cagliari on August 1, 2020 in

Së fundmi Ibrahimoviç ka vendosur të reagojë vetë në rrjetet sociale. “Dola negativ me Covid dje dhe sot dola pozitiv. Nuk kam simptoma.

Covid ka kurajon të më sfidojë mua. Ide e keqe”, shkruan suedezi në rrjetet sociale.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com