U infektua me Koronavirus, ndahet nga jeta personi i dashur për Pep Guardiolën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 6, 2020 | 23:59


U infektua me Koronavirus, ndahet nga jeta personi i dashur për Pep Guardiolën

Një lajm i hidhur ka ardhur nga familja e Pep Guardiolës, teksa është ndarë nga jeta nëna e tij.Guardiola-2

Nëna e trajnerit të Sitit kishte rezultuar pozitiv me Koronavirusin, teksa ditën e sotme është ndarë nga jeta në moshën 82-vjeçare.

Një lajm ky shumë i keq për familjen e Guardiolës, teksa dihet që të moshat e mëdha janë më të rrezikuarat. Tashmë Covid-19 vazhdon përhapjen me shpejtësi në të gjithë botën, teksa kujdesi duhet të jetë i madh nga të gjithë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com