U fol për një largim nga PSG-ja, Nejmar vendos për të ardhmen

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 26, 2022 | 14:43


U fol për një largim nga PSG-ja, Nejmar vendos për të ardhmen

Pas ditëve të mbushura me destinacionet e mundshme të largimit të mundshëm të Nejmarit këtë verë, sulmuesi i PSG-së, përmes postimit të një videoje në “Instagram”, i ka quajtur lajme të rreme.

nejmar

“Përshëndetje lajme të rreme, shumë diell paqe dhe dashuri”, thoshte braziliani duke shijuar pushimet e tij.

Sipas “Footmercato”, trajneri Alegri dëshiron ta transferojë te Juve, ndërsa “Le Parisien” shkruante se PSG-ja e ka nxjerrë në shitje dhe ua ka ofruar shumë klubeve europiane.

PANORAMASPORT.AL